GoPro GoPro
   
 
 
 
 
     
0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
GoPro
   
 
 
 
 
     
0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

DJI Phantom 4 PRO Drone - Sırt Çantası Hediyeli

DJI Phantom 4 PRO Drone - Sırt Çantası Hediyeli

DJI Phantom4 PRO

8,445.00 TL
Adet
24 Saat kargo teslimi
2 Yıl Garanti
Yeni
DJI Phantom 4 PRO Drone - Sırt Çantası Hediyeli
Fiyat
:7,156.78 TL + KDV
KDV Dahil
: 8,975.00 TL
8,445.00 TL
Havale / EFT
: 8,191.65 TL
Tek Çekim Fiyatı
: 8,445.00 TL
Stok Durumu
:
Marka
: DJI
8,445.00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Adet

7 oy ile 5 üzerinden 4.7 puan aldı

  PAYLAŞ
  24 Saat kargo teslimi
  2 Yıl Garanti
  Yeni

  PHANTOM 4 PRO 

  DJI Phantom4 PRO Gelişmiş 20mp Kameralı 4K Drone 

  Yeni Gelişmiş Kamera

  Yeni geliştirilmiş 1 inch 20 Megapiksel sensör 4k / 60fps video ve saniyede 14 kare seri fotoğraf çekimi yapabilir.
  Phantom 4 PRO

  Yeni Düşük Ağırlık Gövde

  Titanyum magnezyum alaşım teknolojisi ile uçuş gövdesi sertliği arttırılarak toplam ağırlık düşürülmüştür. Bu sayede neredeyse Phantom4 ağırlığındadır.
  Phantom 4 PRO

  Gelişmiş Uçuş Otonomisi

  Otomatik Uçuş Sistemine arkaya iki vision sensörü ve kızıl ötesi sensör eklenerek toplamda 5 yönlü obje tespiti sağlar.
  Phantom 4 PRO

  1 inch
  Exmor R CMOS
  Sensör

  Mekanik Perde

  60 kare/saniye

  Dual Kodlama

  5 Yönlü
  Obje Tespiti

  7km (CE 3.5km)
  Uzun Mesafe Kontrol

  30 dakika
  Uçuş Süresi

   
   

  1-INCH 20MP SENSÖR KAMERA

  Kamera tekrar tasarlanarak 1-inch 20 Megapiksel CMOS sensör ile geliştirilmiştir. Yeni kamera mekanik perde (shutter) kullanan ilk DJI kameradır. Mekanik perde elektronik perdelerde hızlı hareket sırasında yada hızla hareket eden objelerin kaydında oluşan rolling shutter bozunumunu ortadan kaldırır. Daha güçlü video işleme sayesinde H.264 4K video 60fps yada H.265 4K 30fps kaydı her ikisinide 100Mbps veri aktarımıyla (bitrate) yapabilir. Gelişmiş sensör ve işlemciler ile post prodüksiyon için gerekli olan yüksek imaj detayı ve datası sağlar.

   

  Phantom 4 Pro kamera sistemi Phantom 4'ten geliştirilerek, sensör ebatı, çözünürlük, imaj işleme sistemi ve fazlası ile phantom kameraları arasında en güçlüsüdür.

  1-INCH 20-MEGAPIKSEL CMOS

  Sensör ebatı imaj kalitesi için piksel sayısından daha önemlidir. Geniş sensör, her bir piksel için daha fazla veri kaydeder. Bu sayede daha geniş dinamik aralık, sinyal-gürültü oranı ve düşük ışık performansını arttıracaktır. Phantom 4 PRO 1 inch 20 Megapiksel CMOS sensör neredeyse Phantom 4 1/2.3 inch sensörün 4 katı büyüklüktedir. Daha büyük pikseller ve maksimum 12800 'e varan ISO kullanımı yanı sıra arttırılmış kontrast sunar. Bu sayede kaydedildiği gibi kullanılabileceği gibi, gelişmiş post prodüksiyon işlemlerindede kullanılabilir.

   
   

  PRODÜKSİYON İÇİN OPTİMİZE 4K

  Yeni geliştirilmiş video işleme sistemi sinema ve yapım için optimize DCI 4K/60 (4096 x 2160/60fps) @100Mbps kayıt imkanı sunar. Bu sayede yüksek kalite slow motion kullanım imkanına kavuşabilirsiniz. Phantom 4 PRO aynı zamanda H.265 video codec (4096X2160/30fps Maksimum çözünürlükte) desteği sunar. H.265 imaj işleme H.264 'e oranla iki kat yüksek veri işler, önemli ölçüde genişletilmiş imaj kalitesi sunar. Yüksek Dinamik Aralık (HDR) D-Log modu ile kayıt imaj verisinin kaha kolay şekilde renk tonlamasında (Color Grading)kullanılmasını sağlar.

  YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK LENS

  Bir objektifin çözünürlüğü ve kontrastı, görüntü kalitesi açısından kritik önem taşır, zira sadece kaliteli bir lens, yüksek çözünürlükte keskin, canlı fotoğraflar çekebilir. Yepyeni Phantom 4 Pro kamera,havadan görüntülame için en iyi hale getirilmiş F2.8 geniş açı objektife sahip ve 24mm eşdeğeri odak uzunluğuna sahip. Sekiz elemanı (2 asferik) daha küçük, daha kompakt bir çerçeveye sığan yedi grup halinde düzenlenmiştir. Fotoğrafları, düşük distorsiyon(bozunum) ve düşük dağılımla, detaylı fotoğrafların ve videoların keskin ve canlı olmasını sağlar. Bir DJI kamerasının ilk kez MTF (Modülasyon Aktarım İşlevi) sonuçları erişime açıldı, bu sayede daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

  HER ANI YAKALA

  Havadan görüntüleme sadece manzara fotoğrafları çekmek için değil, Aksiyon sahnelerinden motorlu yarışlara kadar her konuda yeni perspektifler getiriyor. Yüksek hızda hareket eden nesnelerin yakalanması, elektronik perde kullanan kameralarla uçman havadan görüntüleme sistemleri için her zaman zor olmuştur. Phantom 4 Pro, mekanik bir deklanşör ve geniş diyaframlı bir asal mercek kullanan ilk DJI Phantomdur. Perde hızı 1 / 2000s olan mekanik shutter, hızlı hareket eden nesnelerin resimlerini çekerken veya yüksek hızda uçarken oluşabilecek sarsıcı obtüratör bozulmasını ortadan kaldırır. Elektronik deklanşör, 1/8000 saniyelik bir enstantane hızı ile mükemmel anı yakalamak için 20 megapiksel çözünürlükte 14 fps çekim kapasitesine sahip yeni bir seri çekim modu ile geliştirildi.

  5-YÖNLÜ OBJE TESPİTİ

  FligthAutonomy(Uçuş Otonomisi)ek olarak arka tarafa yerleştirilmiş yüksek çözünürlüklü dual görüş sensörlerinin yanı sıra ön ve arka taraflara yerleştirilen ikili kızılötesi algılama sistemlerine genişletildi. Bu ağ toplam 5 yönlü engel algılama ve 4 yönlü engel önleme sistemi yaratarak Phantom 4 Pro'yu daha fazla engelden korur ve film yapımcılarına daha karmaşık görüntüler çekme güveni verir.

   

  Havadan çekim yaparken pilotların daima engellerin farkında olmaları gerekir. Bu, özellikle de görüş hatları engellendiğinde, deneyimli pilotların yanı sıra başlangıç pilotları için de bir meydan okumadır. Phantom 4 Pro, stereo görme sensörleri ve kızıl ötesi sensörlerine dayalı bir çevre algılama sistemi ile donatılmıştır. Önünde bulunan 98 fit (30m) engelleri tespit edebilmekte, uçuş yolunu planlamasına izin vermekte, yada acil bir durumda durrarak çarpmaları engelleyebilmektedir. Bu sensörler aynı zamanda GPS olmadan bulunduğu konumda asılı kalma (hoverover) sağlar. Phantom 4 Pro, sol ve sağ taraflarındaki kızılötesi sensörlerle birlikte toplam dört yönde engellerden kaçınabilir. İleriye dönük ve arkadaki engel algılama aralığı geliştirilerek Phantom 4 Pro'nun 31mph (50kph) süratlerde obje hissetme ve çarpma önleme sisteminin çalışmasını sağlamıştır. Hızlı, çarpıcı videoların daha kolay çekim yapılmasını ve çok daha güvenli hale getirir.

  6-CAMERA NAVIGATION SYSTEM

  Üç set halinde ikili vizyon sensörü, havaaracı ile bir cisim arasındaki göreceli hız ve mesafeyi hesaplamak için sürekli çalışan 6 kameralı navigasyon sistemi oluşturur. İleri, geri ve aşağı doğru görüş sağlayan sensör ağı kullanan Phantom 4 Pro, içeride ve balkonlardan kalkış yaparken hatta pencerelerden uçarken bile GPSsiz pozisyon kontrolü sağlar. Olası bir şekilde ön ve alçak sensörlerin çalışamaması durumunda, havaaracı arka stereo görme sistemi kullanılarak pozisyonunu koruyabilir, durabilir. Phantom 4 Pro, karmaşık ortamlarda 31 km / s'ye kadar bir uçuş hızında çarpma önleme sistemini kullanabilmekte. Narin Algılama Modunda, Phantom 4 Pro, algılama kapsamını daraltarak daha ayrıntılı olarak görmesini ve dar alanlarda uçmayı sağlar.

  FLIGHTAUTONOMY NEDİR?

  FlightAutonomy akıllı gelişmiş bir uçuş otomasyon platformudur. İleri, geri ve aşağı doğru ikili vizyon sensörleri ve birincil kamera - yansıtılan kızılötesi algılama sistemi, çift bantlı uydu konumlandırma (GPS ve GLONASS), iki aşağı yönlü ultrasonik mesafe bulucusu içeren yedi kamera da dahil olmak üzere on bileşen grubundan oluşan kompleks bir ağdan oluşur , Yedek IMU'lar ve pusulalar beraberinde güçlü, özelleşmiş bilgisayar işlemcisi barındırır. Phantom 4 Pro, çevrenin gerçek zamanlı bir görüntüsünü elde eder ve yakında bulunan engellerin yüksekliği, konumu hakkında bilgi edinebilir ve içinde bulunduğu yeri belirleyebilen bir 3D harita oluşturur. IMU ve pusulalar kritik uçuş durumunu, hız ve yön verilerini toplarken, yedek IMU'lar ve pusulalar kritik verileri izleyip olası hataları ayıklayarak önemli ölçüde uçuşun güvenilirliğini artırır.

  KIZIL ÖTESİ ALGILAMA SİSTEMİ

  Phantom 4 Pro, kızılötesi algılama sistemi kullanan ilk DJI Drone'dur. Havaaracının sol ve sağ yanlarına yerleştirilen bu algılayıcılar, kızılötesi 3-Boyutlu taramayı kullanarak havaaracı ile engeller arasındaki mesafeyi ölçer. Başlangıç Modu ve Tripod Modundayken, bu sensörler, Phantom'un cephelerine sahnenin geniş bir görüntüsünü sunar; 70 ° yatay görüş alanı ve 20 ° dikey görüş alanı ile maksimum 23 ft'lik ( 7 m) bi alanı kapsar. Geleneksel ultrasonik sensörler sadece 3-5 m'lik bir algılama aralığına sahiptir ve pervane titreşimlerinden etkilenince veya pürüzlü yüzeyleri algılarken karıştırabilir. Kızılötesi algılama sistemi, daha geniş alanlar algılayabilir ve havaaracı ile objeler arasındaki mesafeyi ölçebilir, parazitlenmeyi önlerken en yakın nesneleri doğru olarak tespit edebilir, daha güvenilir algılama ve koruma sağlar.

  Phantom4 Pro Teknik Özellikleri

  Phantom4 Pro

  Ağırlık (Batarya Pervane Dahil) 1388 gr
  Çapraz uzunluk 350mm
  Maksimum Yükselme S-modu: 6 m/s
  P-modu: 5 m/s
  Maksimum Alçalma S-modu: 4 m/s
  P-modu: 3 m/s
  Maksimum Hızı S-modu: 45 mph (72 km/s)
  A-modu: 36 mph (58 km/s)
  P-modu: 31 mph (50 km/s)
  Tilt Açısı S-modu: 42°
  A-modu: 35°
  P-modu: 25°
  Tilt Hızı S-modu: 250°/s A-modu: 150°/s
  Deniz Seviyesinden Yükseklik 6000m (19685 feet )
  Uçuş Süresi Yaklaşık 30 dakika
  Çalışma Isısı 0° ila 40°C
  Uydu Konumlama Sistemi GPS/GLONASS
  Hover Tutarlılığı Dikey:
  ±0.1 m (Vision Positioning ile)
  ±0.5 m (GPS Positioning ile)
  Yatay:
  ±0.3 m (Vision Positioning ile)
  ±1.5 m (GPS Positioning ile)

  Phantom4 Pro Vision System

  Vision System Forward Vision System(İleri)
  Backward Vision System(Geri)
  Downward Vision System(Aşağı)
  Hız Aralığı ≤50 km/s (31 mph) ve 2 m (6.6 ft) yerden yükseklikte
  Yükseklik Aralığı 0 - 10 m
  Çalışma Yüksekliği 0 - 10 m
  Obje Tespit Mesafesi 0.7 - 30 m
  FOV - Görüş Açısı İleri: 60°(Yatay), ±27°(Dikey)
  Geri: 60°(Yatay), ±27°(Dikey)
  Aşağı: 70°(İleri ve Geri), 50°(Sağ ve Sol)
  Ölçüm Frekansı İleri: 10 Hz
  Geri: 10 Hz
  Aşağı: 20 Hz
  Çalışma Ortamı İyi aydınlanmış belirgin desenli yüzey (lux>15)

  Phantom4 Pro Kamera

  Sensör 1’’ CMOS
  Efektif Pikseller: 20M
  Lens FOV 84° 8.8 mm/24 mm (35 mm format eşleniği)
  f/2.8 - f/11 otomatik odak 1 m - ∞
  ISO Video: 100 - 3200 (Auto) 100 - 6400 (Manual) Foto: 100 - 3200 (Auto) 100- 12800 (Manual)
  Mekanik Perde Hızı 8 - 1/2000 s
  Elektronik Perde Hızı 8 - 1/8000 s
  İmaj Ebatı 3:2 Aspect Ratio: 5472 × 3648
  4:3 Aspect Ratio: 4864 × 3648
  16:9 Aspect Ratio: 5472 × 3078
  PIV İmaj Ebatı 4096×2160
  3840×2160
  2720×1530
  1920×1080
  1280×720
  Fotoğraf Modları Tek Çekim
  Seri Çekim: 3/5/7/10/14 AEB: 3/5 adımda 0.7 EV aralık Zaman Aralıklı: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
  Video Kayıt Modları - H.265 C4K:4096×2160 24/25/30p @100Mbps
  4K:3840×2160 24/25/30p @100Mbps
  2.7K:2720×1530 24/25/30p @65Mbps
  2.7K:2720×1530 48/50/60p @80Mbps
  FHD:1920×1080 24/25/30p @50Mbps
  FHD:1920×1080 48/50/60p @65Mbps
  FHD:1920×1080 120p @100Mbps
  HD:1280×720 24/25/30p @25Mbps
  HD:1280×720 48/50/60p @35Mbps
  HD:1280×720 120p @60Mbps
  Video Kayıt Modları - H.264 C4K:4096×2160 24/25/30/48/50/60p @100Mbps
  4K:3840×2160 24/25/30/48/50/60p @100Mbps
  2.7K:2720×1530 24/25/30p @80Mbps
  2.7K:2720×1530 48/50/60p @100Mbps
  FHD:1920×1080 24/25/30p @60Mbps
  FHD:1920×1080 48/50/60 @80Mbps
  FHD:1920×1080 120p @100Mbps
  HD:1280×720 24/25/30p @30Mbps
  HD:1280×720 48/50/60p @45Mbps
  HD:1280×720 120p @80Mbps
  Maksimum Video Bitrate 100 Mbps
  Desteklenen Dosya Sistemleri FAT32 (≤32 GB); exFAT (>32 GB)
  Foto JPEG, DNG (RAW), JPEG + DNG
  Video MP4/MOV (AVC/H.264; HEVC/H.265)
  Desteklenen SD Kartlar Micro SD Maksimum Kapasite: 128GB Yazma Hızı ≥15MB/s, Class 10 yada UHS-1 gereklidir
  Çalışma Isısı 0° ila 40°C (32° ila 104°F)

  Phantom4 Pro Şarj Cihazı

  Voltaj 17.4 V
  Güç 100 W

  Phantom4 Pro APP - Canlı Görüntü

  Mobil Uygulama - APP DJI GO 4
  Canlı Görüntü Çalışma Frekansı 2.4 GHz ISM, 5.8 GHz ISM
  Canlı Görüntü Kalitesi 720P @ 30fps
  Gecikme Phantom 4 Pro : 220 ms (Şartlara ve Mobil cihaza bağlıdır)
  Phantom 4 Pro+ : 160 - 180 ms
  İşletim sistemi İhtiyacı iOS 9.0 yada daha yeni
  Android 4.4.0 yada daha yeni
  Önerilen Mobil Cihazlar iOS:iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4 and iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular.
  Bu uygulama iPhone 7, iPhone 7 Plus için optimizedir.
  Android:Samsung tabs 705c, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Google Nexus 6p, Nexus 9, Google Nexus 7 II, Ascend Mate7, Huawei P8 Max, Huawei Mate 8, LG V20, Nubia Z7 mini, Sony Xperia Z3, MI 3, MI PAD, Smartisan T1.

  Phantom4 Pro Gimbal

  Stabilizasyon 3-Eksen (pitch, roll, yaw)
  Kontroledilebilir Aralık Pitch: -90° ila +30°
  Kontroledilebilir Hız Pitch: 90°/s
  Kontrol Hassasiyeti ±0.02°

  Phantom4 Pro Kızıl-ötesi Tespit Sistemi

  Obje Tespit Mesafesi 0.2 - 7 m
  FOV 70° (Yatay), ±10° (Dikey)
  Ölçüm Frekansı 10 Hz
  Ölçüm Frekansı 10 Hz
  Çalışma Ortamı Difuze yansıma yüzeyi, ve yansıma > 8% (Duvarlar, ağaçlar, insanlar, vb.)

  Phantom4 Pro Uzaktan Kumanda

  Çalışma Frekansı 2.400 - 2.483 GHz
  5.725 - 5.825 GHz
  Maksimum İletişim Mesafesi 2.400 - 2.483 GHz (Engelsiz, bozunumsuz)
  FCC: 7 km (4.3 mi)
  CE: 3.5 km (2.2 mi)
  SRRC: 4 km (2.5 mi)
  5.725 - 5.825 GHz (Engelsiz, bozunumsuz)
  FCC: 7 km (4.3 mi)
  CE: 2 km (1.2 mi )
  SRRC: 5 km (3.1 mi)
  Çalışma Isısı 0° ila 40°C
  Batarya 6000 mAh LiPo 2S
  EIRP 2.400 - 2.483 GHz
  FCC: 26 dBm
  CE: 17 dBm
  SRRC: 20 dBm
  5.725 - 5.825 GHz
  FCC: 28 dBm
  CE: 14 dBm
  SRRC: 20 dBm
  Çalışma Akımı Voltajı 1.2 A@7.4 V
  Video Çıkışı GL300E: HDMI
  GL300F: USB
  Mobil Cihaz Tutucu GL300F: Tabletler ve Akıllı Telefonlar
  GL300E: Yerleşik ekran (5.5 inch, 1920×1080, 1000 cd/m2, Android, 4 GB RAM+16 GB Hafıza)

  Phantom4 Pro Batarya

  Kapasite 5870 mAh
  Voltaj 15.2 V
  Batarya Tipi LiPo 4S
  Enerji 89.2 Wh
  Net Ağırlık 468 gr
  Şarj Isısı 5° to 40°C
  Şarj Gücü 100 W
  Adınız
  E-Posta Adresiniz
  Güvenlik Resmi
  Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
  Güvenlik Resmi
  Yorumunuz
  Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
  Ürün Detayı

  PHANTOM 4 PRO 

  DJI Phantom4 PRO Gelişmiş 20mp Kameralı 4K Drone 

  Yeni Gelişmiş Kamera

  Yeni geliştirilmiş 1 inch 20 Megapiksel sensör 4k / 60fps video ve saniyede 14 kare seri fotoğraf çekimi yapabilir.
  Phantom 4 PRO

  Yeni Düşük Ağırlık Gövde

  Titanyum magnezyum alaşım teknolojisi ile uçuş gövdesi sertliği arttırılarak toplam ağırlık düşürülmüştür. Bu sayede neredeyse Phantom4 ağırlığındadır.
  Phantom 4 PRO

  Gelişmiş Uçuş Otonomisi

  Otomatik Uçuş Sistemine arkaya iki vision sensörü ve kızıl ötesi sensör eklenerek toplamda 5 yönlü obje tespiti sağlar.
  Phantom 4 PRO

  1 inch
  Exmor R CMOS
  Sensör

  Mekanik Perde

  60 kare/saniye

  Dual Kodlama

  5 Yönlü
  Obje Tespiti

  7km (CE 3.5km)
  Uzun Mesafe Kontrol

  30 dakika
  Uçuş Süresi

   
   

  1-INCH 20MP SENSÖR KAMERA

  Kamera tekrar tasarlanarak 1-inch 20 Megapiksel CMOS sensör ile geliştirilmiştir. Yeni kamera mekanik perde (shutter) kullanan ilk DJI kameradır. Mekanik perde elektronik perdelerde hızlı hareket sırasında yada hızla hareket eden objelerin kaydında oluşan rolling shutter bozunumunu ortadan kaldırır. Daha güçlü video işleme sayesinde H.264 4K video 60fps yada H.265 4K 30fps kaydı her ikisinide 100Mbps veri aktarımıyla (bitrate) yapabilir. Gelişmiş sensör ve işlemciler ile post prodüksiyon için gerekli olan yüksek imaj detayı ve datası sağlar.

   

  Phantom 4 Pro kamera sistemi Phantom 4'ten geliştirilerek, sensör ebatı, çözünürlük, imaj işleme sistemi ve fazlası ile phantom kameraları arasında en güçlüsüdür.

  1-INCH 20-MEGAPIKSEL CMOS

  Sensör ebatı imaj kalitesi için piksel sayısından daha önemlidir. Geniş sensör, her bir piksel için daha fazla veri kaydeder. Bu sayede daha geniş dinamik aralık, sinyal-gürültü oranı ve düşük ışık performansını arttıracaktır. Phantom 4 PRO 1 inch 20 Megapiksel CMOS sensör neredeyse Phantom 4 1/2.3 inch sensörün 4 katı büyüklüktedir. Daha büyük pikseller ve maksimum 12800 'e varan ISO kullanımı yanı sıra arttırılmış kontrast sunar. Bu sayede kaydedildiği gibi kullanılabileceği gibi, gelişmiş post prodüksiyon işlemlerindede kullanılabilir.

   
   

  PRODÜKSİYON İÇİN OPTİMİZE 4K

  Yeni geliştirilmiş video işleme sistemi sinema ve yapım için optimize DCI 4K/60 (4096 x 2160/60fps) @100Mbps kayıt imkanı sunar. Bu sayede yüksek kalite slow motion kullanım imkanına kavuşabilirsiniz. Phantom 4 PRO aynı zamanda H.265 video codec (4096X2160/30fps Maksimum çözünürlükte) desteği sunar. H.265 imaj işleme H.264 'e oranla iki kat yüksek veri işler, önemli ölçüde genişletilmiş imaj kalitesi sunar. Yüksek Dinamik Aralık (HDR) D-Log modu ile kayıt imaj verisinin kaha kolay şekilde renk tonlamasında (Color Grading)kullanılmasını sağlar.

  YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK LENS

  Bir objektifin çözünürlüğü ve kontrastı, görüntü kalitesi açısından kritik önem taşır, zira sadece kaliteli bir lens, yüksek çözünürlükte keskin, canlı fotoğraflar çekebilir. Yepyeni Phantom 4 Pro kamera,havadan görüntülame için en iyi hale getirilmiş F2.8 geniş açı objektife sahip ve 24mm eşdeğeri odak uzunluğuna sahip. Sekiz elemanı (2 asferik) daha küçük, daha kompakt bir çerçeveye sığan yedi grup halinde düzenlenmiştir. Fotoğrafları, düşük distorsiyon(bozunum) ve düşük dağılımla, detaylı fotoğrafların ve videoların keskin ve canlı olmasını sağlar. Bir DJI kamerasının ilk kez MTF (Modülasyon Aktarım İşlevi) sonuçları erişime açıldı, bu sayede daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

  HER ANI YAKALA

  Havadan görüntüleme sadece manzara fotoğrafları çekmek için değil, Aksiyon sahnelerinden motorlu yarışlara kadar her konuda yeni perspektifler getiriyor. Yüksek hızda hareket eden nesnelerin yakalanması, elektronik perde kullanan kameralarla uçman havadan görüntüleme sistemleri için her zaman zor olmuştur. Phantom 4 Pro, mekanik bir deklanşör ve geniş diyaframlı bir asal mercek kullanan ilk DJI Phantomdur. Perde hızı 1 / 2000s olan mekanik shutter, hızlı hareket eden nesnelerin resimlerini çekerken veya yüksek hızda uçarken oluşabilecek sarsıcı obtüratör bozulmasını ortadan kaldırır. Elektronik deklanşör, 1/8000 saniyelik bir enstantane hızı ile mükemmel anı yakalamak için 20 megapiksel çözünürlükte 14 fps çekim kapasitesine sahip yeni bir seri çekim modu ile geliştirildi.

  5-YÖNLÜ OBJE TESPİTİ

  FligthAutonomy(Uçuş Otonomisi)ek olarak arka tarafa yerleştirilmiş yüksek çözünürlüklü dual görüş sensörlerinin yanı sıra ön ve arka taraflara yerleştirilen ikili kızılötesi algılama sistemlerine genişletildi. Bu ağ toplam 5 yönlü engel algılama ve 4 yönlü engel önleme sistemi yaratarak Phantom 4 Pro'yu daha fazla engelden korur ve film yapımcılarına daha karmaşık görüntüler çekme güveni verir.

   

  Havadan çekim yaparken pilotların daima engellerin farkında olmaları gerekir. Bu, özellikle de görüş hatları engellendiğinde, deneyimli pilotların yanı sıra başlangıç pilotları için de bir meydan okumadır. Phantom 4 Pro, stereo görme sensörleri ve kızıl ötesi sensörlerine dayalı bir çevre algılama sistemi ile donatılmıştır. Önünde bulunan 98 fit (30m) engelleri tespit edebilmekte, uçuş yolunu planlamasına izin vermekte, yada acil bir durumda durrarak çarpmaları engelleyebilmektedir. Bu sensörler aynı zamanda GPS olmadan bulunduğu konumda asılı kalma (hoverover) sağlar. Phantom 4 Pro, sol ve sağ taraflarındaki kızılötesi sensörlerle birlikte toplam dört yönde engellerden kaçınabilir. İleriye dönük ve arkadaki engel algılama aralığı geliştirilerek Phantom 4 Pro'nun 31mph (50kph) süratlerde obje hissetme ve çarpma önleme sisteminin çalışmasını sağlamıştır. Hızlı, çarpıcı videoların daha kolay çekim yapılmasını ve çok daha güvenli hale getirir.

  6-CAMERA NAVIGATION SYSTEM

  Üç set halinde ikili vizyon sensörü, havaaracı ile bir cisim arasındaki göreceli hız ve mesafeyi hesaplamak için sürekli çalışan 6 kameralı navigasyon sistemi oluşturur. İleri, geri ve aşağı doğru görüş sağlayan sensör ağı kullanan Phantom 4 Pro, içeride ve balkonlardan kalkış yaparken hatta pencerelerden uçarken bile GPSsiz pozisyon kontrolü sağlar. Olası bir şekilde ön ve alçak sensörlerin çalışamaması durumunda, havaaracı arka stereo görme sistemi kullanılarak pozisyonunu koruyabilir, durabilir. Phantom 4 Pro, karmaşık ortamlarda 31 km / s'ye kadar bir uçuş hızında çarpma önleme sistemini kullanabilmekte. Narin Algılama Modunda, Phantom 4 Pro, algılama kapsamını daraltarak daha ayrıntılı olarak görmesini ve dar alanlarda uçmayı sağlar.

  FLIGHTAUTONOMY NEDİR?

  FlightAutonomy akıllı gelişmiş bir uçuş otomasyon platformudur. İleri, geri ve aşağı doğru ikili vizyon sensörleri ve birincil kamera - yansıtılan kızılötesi algılama sistemi, çift bantlı uydu konumlandırma (GPS ve GLONASS), iki aşağı yönlü ultrasonik mesafe bulucusu içeren yedi kamera da dahil olmak üzere on bileşen grubundan oluşan kompleks bir ağdan oluşur , Yedek IMU'lar ve pusulalar beraberinde güçlü, özelleşmiş bilgisayar işlemcisi barındırır. Phantom 4 Pro, çevrenin gerçek zamanlı bir görüntüsünü elde eder ve yakında bulunan engellerin yüksekliği, konumu hakkında bilgi edinebilir ve içinde bulunduğu yeri belirleyebilen bir 3D harita oluşturur. IMU ve pusulalar kritik uçuş durumunu, hız ve yön verilerini toplarken, yedek IMU'lar ve pusulalar kritik verileri izleyip olası hataları ayıklayarak önemli ölçüde uçuşun güvenilirliğini artırır.

  KIZIL ÖTESİ ALGILAMA SİSTEMİ

  Phantom 4 Pro, kızılötesi algılama sistemi kullanan ilk DJI Drone'dur. Havaaracının sol ve sağ yanlarına yerleştirilen bu algılayıcılar, kızılötesi 3-Boyutlu taramayı kullanarak havaaracı ile engeller arasındaki mesafeyi ölçer. Başlangıç Modu ve Tripod Modundayken, bu sensörler, Phantom'un cephelerine sahnenin geniş bir görüntüsünü sunar; 70 ° yatay görüş alanı ve 20 ° dikey görüş alanı ile maksimum 23 ft'lik ( 7 m) bi alanı kapsar. Geleneksel ultrasonik sensörler sadece 3-5 m'lik bir algılama aralığına sahiptir ve pervane titreşimlerinden etkilenince veya pürüzlü yüzeyleri algılarken karıştırabilir. Kızılötesi algılama sistemi, daha geniş alanlar algılayabilir ve havaaracı ile objeler arasındaki mesafeyi ölçebilir, parazitlenmeyi önlerken en yakın nesneleri doğru olarak tespit edebilir, daha güvenilir algılama ve koruma sağlar.

  Phantom4 Pro Teknik Özellikleri

  Phantom4 Pro

  Ağırlık (Batarya Pervane Dahil) 1388 gr
  Çapraz uzunluk 350mm
  Maksimum Yükselme S-modu: 6 m/s
  P-modu: 5 m/s
  Maksimum Alçalma S-modu: 4 m/s
  P-modu: 3 m/s
  Maksimum Hızı S-modu: 45 mph (72 km/s)
  A-modu: 36 mph (58 km/s)
  P-modu: 31 mph (50 km/s)
  Tilt Açısı S-modu: 42°
  A-modu: 35°
  P-modu: 25°
  Tilt Hızı S-modu: 250°/s A-modu: 150°/s
  Deniz Seviyesinden Yükseklik 6000m (19685 feet )
  Uçuş Süresi Yaklaşık 30 dakika
  Çalışma Isısı 0° ila 40°C
  Uydu Konumlama Sistemi GPS/GLONASS
  Hover Tutarlılığı Dikey:
  ±0.1 m (Vision Positioning ile)
  ±0.5 m (GPS Positioning ile)
  Yatay:
  ±0.3 m (Vision Positioning ile)
  ±1.5 m (GPS Positioning ile)

  Phantom4 Pro Vision System

  Vision System Forward Vision System(İleri)
  Backward Vision System(Geri)
  Downward Vision System(Aşağı)
  Hız Aralığı ≤50 km/s (31 mph) ve 2 m (6.6 ft) yerden yükseklikte
  Yükseklik Aralığı 0 - 10 m
  Çalışma Yüksekliği 0 - 10 m
  Obje Tespit Mesafesi 0.7 - 30 m
  FOV - Görüş Açısı İleri: 60°(Yatay), ±27°(Dikey)
  Geri: 60°(Yatay), ±27°(Dikey)
  Aşağı: 70°(İleri ve Geri), 50°(Sağ ve Sol)
  Ölçüm Frekansı İleri: 10 Hz
  Geri: 10 Hz
  Aşağı: 20 Hz
  Çalışma Ortamı İyi aydınlanmış belirgin desenli yüzey (lux>15)

  Phantom4 Pro Kamera

  Sensör 1’’ CMOS
  Efektif Pikseller: 20M
  Lens FOV 84° 8.8 mm/24 mm (35 mm format eşleniği)
  f/2.8 - f/11 otomatik odak 1 m - ∞
  ISO Video: 100 - 3200 (Auto) 100 - 6400 (Manual) Foto: 100 - 3200 (Auto) 100- 12800 (Manual)
  Mekanik Perde Hızı 8 - 1/2000 s
  Elektronik Perde Hızı 8 - 1/8000 s
  İmaj Ebatı 3:2 Aspect Ratio: 5472 × 3648
  4:3 Aspect Ratio: 4864 × 3648
  16:9 Aspect Ratio: 5472 × 3078
  PIV İmaj Ebatı 4096×2160
  3840×2160
  2720×1530
  1920×1080
  1280×720
  Fotoğraf Modları Tek Çekim
  Seri Çekim: 3/5/7/10/14 AEB: 3/5 adımda 0.7 EV aralık Zaman Aralıklı: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
  Video Kayıt Modları - H.265 C4K:4096×2160 24/25/30p @100Mbps
  4K:3840×2160 24/25/30p @100Mbps
  2.7K:2720×1530 24/25/30p @65Mbps
  2.7K:2720×1530 48/50/60p @80Mbps
  FHD:1920×1080 24/25/30p @50Mbps
  FHD:1920×1080 48/50/60p @65Mbps
  FHD:1920×1080 120p @100Mbps
  HD:1280×720 24/25/30p @25Mbps
  HD:1280×720 48/50/60p @35Mbps
  HD:1280×720 120p @60Mbps
  Video Kayıt Modları - H.264 C4K:4096×2160 24/25/30/48/50/60p @100Mbps
  4K:3840×2160 24/25/30/48/50/60p @100Mbps
  2.7K:2720×1530 24/25/30p @80Mbps
  2.7K:2720×1530 48/50/60p @100Mbps
  FHD:1920×1080 24/25/30p @60Mbps
  FHD:1920×1080 48/50/60 @80Mbps
  FHD:1920×1080 120p @100Mbps
  HD:1280×720 24/25/30p @30Mbps
  HD:1280×720 48/50/60p @45Mbps
  HD:1280×720 120p @80Mbps
  Maksimum Video Bitrate 100 Mbps
  Desteklenen Dosya Sistemleri FAT32 (≤32 GB); exFAT (>32 GB)
  Foto JPEG, DNG (RAW), JPEG + DNG
  Video MP4/MOV (AVC/H.264; HEVC/H.265)
  Desteklenen SD Kartlar Micro SD Maksimum Kapasite: 128GB Yazma Hızı ≥15MB/s, Class 10 yada UHS-1 gereklidir
  Çalışma Isısı 0° ila 40°C (32° ila 104°F)

  Phantom4 Pro Şarj Cihazı

  Voltaj 17.4 V
  Güç 100 W

  Phantom4 Pro APP - Canlı Görüntü

  Mobil Uygulama - APP DJI GO 4
  Canlı Görüntü Çalışma Frekansı 2.4 GHz ISM, 5.8 GHz ISM
  Canlı Görüntü Kalitesi 720P @ 30fps
  Gecikme Phantom 4 Pro : 220 ms (Şartlara ve Mobil cihaza bağlıdır)
  Phantom 4 Pro+ : 160 - 180 ms
  İşletim sistemi İhtiyacı iOS 9.0 yada daha yeni
  Android 4.4.0 yada daha yeni
  Önerilen Mobil Cihazlar iOS:iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4 and iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular.
  Bu uygulama iPhone 7, iPhone 7 Plus için optimizedir.
  Android:Samsung tabs 705c, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Google Nexus 6p, Nexus 9, Google Nexus 7 II, Ascend Mate7, Huawei P8 Max, Huawei Mate 8, LG V20, Nubia Z7 mini, Sony Xperia Z3, MI 3, MI PAD, Smartisan T1.

  Phantom4 Pro Gimbal

  Stabilizasyon 3-Eksen (pitch, roll, yaw)
  Kontroledilebilir Aralık Pitch: -90° ila +30°
  Kontroledilebilir Hız Pitch: 90°/s
  Kontrol Hassasiyeti ±0.02°

  Phantom4 Pro Kızıl-ötesi Tespit Sistemi

  Obje Tespit Mesafesi 0.2 - 7 m
  FOV 70° (Yatay), ±10° (Dikey)
  Ölçüm Frekansı 10 Hz
  Ölçüm Frekansı 10 Hz
  Çalışma Ortamı Difuze yansıma yüzeyi, ve yansıma > 8% (Duvarlar, ağaçlar, insanlar, vb.)

  Phantom4 Pro Uzaktan Kumanda

  Çalışma Frekansı 2.400 - 2.483 GHz
  5.725 - 5.825 GHz
  Maksimum İletişim Mesafesi 2.400 - 2.483 GHz (Engelsiz, bozunumsuz)
  FCC: 7 km (4.3 mi)
  CE: 3.5 km (2.2 mi)
  SRRC: 4 km (2.5 mi)
  5.725 - 5.825 GHz (Engelsiz, bozunumsuz)
  FCC: 7 km (4.3 mi)
  CE: 2 km (1.2 mi )
  SRRC: 5 km (3.1 mi)
  Çalışma Isısı 0° ila 40°C
  Batarya 6000 mAh LiPo 2S
  EIRP 2.400 - 2.483 GHz
  FCC: 26 dBm
  CE: 17 dBm
  SRRC: 20 dBm
  5.725 - 5.825 GHz
  FCC: 28 dBm
  CE: 14 dBm
  SRRC: 20 dBm
  Çalışma Akımı Voltajı 1.2 A@7.4 V
  Video Çıkışı GL300E: HDMI
  GL300F: USB
  Mobil Cihaz Tutucu GL300F: Tabletler ve Akıllı Telefonlar
  GL300E: Yerleşik ekran (5.5 inch, 1920×1080, 1000 cd/m2, Android, 4 GB RAM+16 GB Hafıza)

  Phantom4 Pro Batarya

  Kapasite 5870 mAh
  Voltaj 15.2 V
  Batarya Tipi LiPo 4S
  Enerji 89.2 Wh
  Net Ağırlık 468 gr
  Şarj Isısı 5° to 40°C
  Şarj Gücü 100 W
  Garanti Bankası Bonus Kart 501 TL Üzeri işlemlerde +2 Ek Taksit
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  4222.5 TL 8445 TL
  2815 TL 8445 TL
  2111.25 TL 8445 TL
  1741.24 TL 8706 TL
  1466.15 TL 8797 TL
  1269.92 TL 8889 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  Garanti Bankası Bonus Kart 250-500 TL arası işlemlerde +4 Ek Taksit
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  4222.5 TL 8445 TL
  2815 TL 8445 TL
  2111.25 TL 8445 TL
  1689 TL 8445 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  Yapı Kredi bankası - WorldCard
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  4222.5 TL 8445 TL
  2815 TL 8445 TL
  2111.25 TL 8445 TL
  1741.24 TL 8706 TL
  1466.15 TL 8797 TL
  1269.92 TL 8889 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  İş Bankası - Maximum Kart (OOS)
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  4222.5 TL 8445 TL
  2815 TL 8445 TL
  2111.25 TL 8445 TL
  1741.24 TL 8706 TL
  1466.15 TL 8797 TL
  1269.92 TL 8889 TL
  1123.01 TL 8984 TL
  1008.96 TL 9081 TL
  917.93 TL 9179 TL
  Akbank - Axess (OOS)
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  -- -- -- --
  2815 TL 8445 TL
  2111.25 TL 8445 TL
  -- -- -- --
  1407.5 TL 8445 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  967.35 TL 8706 TL
  -- -- -- --
  Halkbank
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  4222.5 TL 8445 TL
  2815 TL 8445 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  Finans Bank - CardFinans Ticari Kartlar
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  4222.5 TL 8445 TL
  2815 TL 8445 TL
  2111.25 TL 8445 TL
  1741.24 TL 8706 TL
  1466.15 TL 8797 TL
  1269.92 TL 8889 TL
  1123.01 TL 8984 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  Finans Bank - CardFinans Bireysel Kartlar
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  4222.5 TL 8445 TL
  2815 TL 8445 TL
  2111.25 TL 8445 TL
  1741.24 TL 8706 TL
  1466.15 TL 8797 TL
  1269.92 TL 8889 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  BKM Express
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  Adınız
  E-Posta Adresiniz
  Güvenlik Resmi
  Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
  Güvenlik Resmi
  Yorumunuz
  Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
  Ürün Bilgisi
  DJI Phantom 4 PRO Drone - Sırt Çantası Hediyeli
  Adınız *
  Güvenlik Resmi
  Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
  Güvenlik Resmi
  Varsa Kısa notunuz
  Cep Telefonunuz *
  Sabit Telefonunuz
  E-Posta