GoPro GoPro
   
 
 
 
 
     
0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
GoPro
   
 
 
 
 
     
0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Inspire 2 - X5S Kombo

Inspire 2 - X5S Kombo

DJI Inspire 2 - X5S

26,674.00 TL
Stok Sorunuz !
24 Saat kargo teslimi
Mağazadan Teslimat
2 Yıl Garanti
Yeni
Hızlı Kargo
Inspire 2 - X5S Kombo
Inspire2-X5S
Fiyat
:22,605.09 TL + KDV
KDV Dahil
: 26,674.00 TL
26,674.00 TL
Havale / EFT
: 25,873.78 TL
Tek Çekim Fiyatı
: 26,674.00 TL
Stok Durumu
:
Marka
: DJI
26,674.00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Stok Sorunuz !

8 oy ile 5 üzerinden 4.5 puan aldı

  PAYLAŞ
  24 Saat kargo teslimi
  Mağazadan Teslimat
  2 Yıl Garanti
  Yeni
  Hızlı Kargo

  25-27 Dakika uçuş Süresi, Çoklu Kamera Desteği,
  108 km/s 'e ulaşan hız.

   

  İmaj kalitesi, gücü ve zekasıyla profesyonel film yapımcılarının ve ticari işletmelerin ihtiyaçlarına cevaptır.

   

  Uçuş Süresi

  25-27 Dakika

  Kontrol Mesafesi

  4.5km CE (7 km FCC)

  Maksimum HIZ

  30 m/s

  Video Çözünürlüğü

  5.2K / 4K

  Sensör Mesafesi

  30m

  Canlı Aktarım

  1080p

   

  *Kombo Sette Inspire 2  X5S kamera ile birliktedir.

   
   

  HAYALLERİNİZİN ÖTESİNDEKİ GÜÇ

  Inspire 1 ilham vericiydi. Dünyadaki ilk entegre HD görüntü aktarımlı, 360 derece dönüşe sahip gimbali ve 4K kayıt imkanı sunan kameralı prodüksiyon dronu, yenilikçi ve öncü APP kontrolü imkanıyla. X5 ve X5R kameraların katılımıyla pozisyonunu daha da sabitleyerek Inspire film yapımcıları için önemli bir araç olarak bütün dünyada kabul gördü.
  Inspire 2 bütünüyle Inspire 1 de etkileyici olan ne varsa sahiplenerek geliştirir. Yeni imaj işleme sistemi 5.2K ya ulaşan ebatlarda CinemaDNG RAW,Apple ProRes ve bilinen diğer formatlarda kayıt yapabilir. 0 km'den 80km'ye sadece 4 saniyede ulaşabilir. Maksimum 108 km hıza ulaşabilir. Bu ebatta hava araçları arasında görülmemiş hareket yetisine sahip Inspire 2 9ms hızla alçalabilir. Çift batarya sistemi 27 dakikalara ulaşan uçuş süresi sağlar ve kendini ısıtabilen bataryalar düşük ısı ortamlardada rahatlıkla uçuş imkanı sunar.
  Uçuş Otonomisi (FlightAutonomy) özellikle Inspire 2 için yenilenerek ve geliştirilerek, 2 yönlü obje tanıma ve çarpma önleme sistemi ile bütünleşmiştir.
  Akıllı uçuş modları birçok farklı senaryo için gelişmiş otonom destek ve iyileştirme sunar. SpotlightPro ve ActiveTrack teknolojileri gibi görsel takip sistemleri ile daha önce tek başınıza yapma imkanı olmayacak kompleks çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Geliştirilmiş video aktarımı aynı anda iki farklı kameradan görüntü aktararak size birden fazla kullanıcı ile daha yüksek başarım elde etmenizi sağlar.

   
   

  HAVA ARACI

  Yapı:
  Magnezyum aliminyum kompozit kabuk ve dönüşen tasarım, karbon fiber kollar
  Konfigurasyon:
  Vision sensör sistemi, 2-eksen FPV Kamera, desteklenen bir çok kamera
  Uçuş Sistemi:
  108 km/s maksimum hız, motor başına 2kg itiş gücü, 15inc pervaneler, 27 dakikaya ulaşan uçuş süresi (X4S kamera ile)
  Batarya:
  Çift Batarya, kendini ısıtabilme, Batarya redundansı, 98Wh
   

  İMAJ İŞLEME

  İmaj işleme ve Depolama:
  5.2K@4.2Gbps RAW video kayıt, CineCore 2.0, entegre DJI CINESSD.
  Video Formatı:
  CinemaDNG ve Apple ProRes 5.2K video desteği, H.265 ve H.264 video codec desteği, 4K video @ 100Mbps.
  Video aynı anda hem DJI CINESSD hemde Micro-SD karta kaydedilebilir.
  Dosya Sistemi:
  FAT32/exFAT evrensel dosya sistmleri.
   

  UZAKTAN KUMANDA

  Lightbride teknolojisi ile sinyal frekansını 2.4GHz yada 5.8GHz olarak değiştirebilirsiniz.

  7 km (FCC) 4.5km (CE) kontrol mesafesi sunar.

  İki kumanda ve daha fazlası ile kontrol edebilirsiniz, Asıl(Master) ve birden fazla yardımcı(Slave) modu kullanabilirsiniz.

  Üzerinde; Genişleme yuvaları, HDMI yuvası, USB yuvası bulunur.

   
   

  PROFESYONEL İMAJ KALİTESİ

  Inspire 2 entegre yeni CineCore 2.0 imaj işleme sistemi ile videolarınızı 5.2K ebatlarında CinemaDNG1,Apple ProRes2 ve daha fazlasıyla kaydedebilirsiniz. CineCore 2.0 havaaracına entegredir ve gimbal gürüşü ile bağlanılan bütün kameralar ile kullanılabilir.

  Kameralar Opsiyoneldir, AYRICA Satılır.
  (Uyumlu olduğu modeller X4S3 ve X5S 'tir)

  1* 2* : Opsiyonel lisans Gereklidir.
  3* X4S DNG Raw ve Apple ProRes desteklemez.

   
   
   

  VERİMLİ İŞ AKIŞI

   

  INSPIRE 2 kreatif iş akışı tamamiyle optimizedir. Yenilenmiş haliyle artık CinemaDNG, Apple ProRes desteği sunmakta ve ihtiyaç duyacağınız diğer bilinen formatlarla film yapımcılarına post-prodüksiyon imkanı sunar. FAT32 ve exFAT dosya sistemi desteği ile hızlı dosya aktarımı, diğer bir yazılıma ihtiyaç duymadan CINESSD kullanımı sunar.

   
   
   

  HİSSET ve SAKIN
  Çapma Önleme

   

  İleri ve Aşağı vision sistemleri Inspire 2 'nin 30m'ye ulaşan mesafede önüne çıkacak engelleri tespit etmesini sağlayacaktır, korumalı uçuş hızı 54 km/s'e kadar ulaşabilir ve 25 derece açılarda çalışabilir.
  Yukarı bakan kızıl-ötesi sensör 5m yukarıya ulaşan mesafelerde tespitte bulunabilir ve özellikle kapalı alan uçuşlarda koruma seviyesine bir katman daha ekler. Bu sensörler DJI Uçuş Ototnomisi sisteminin temel parçalarıdır. Obje tanımlama sistemi normal uçuşlarda, RTH ve bütün akıllı uçuş modlarında aktif çalışır.

   
   
   

  SPOTLIGHT PRO

   

  Spotlight Pro güçlü takip modu, sadece bir pilot ile bile karmaşık ve kompleks dramatik görüntüleme için kullanılır.
  Gelişmiş görsel takip algoritmaları kullanarak uçuş sırasında bir subjeye kilitlenir. Inspire 2 nin uçuş yönüne aldırmaksızın, daha önceleri bir kamera operatörüne ihtiyaç duyulacak durumlarda, kayıtlar alabilir. Gimbalin dönüş limitine ulaşıldığında uçuşu etkilemeyecek şekilde Inspire 2 dönecektir.
  İki farklı modda kullanılabilir. Hızlı mod ve Kompozisyon modu. Hızlı modda takip edilecek objeyi seçin. Kompozisyon modunda, subjeyi ve takip pozisyonunu seçin. Gimbaliniz kompozisyonu koruyacak şekilde hareket edecektir.
  Spotlight Pro bütün akıllı uçuş modlarında, ActiveTrack, TapFly, Waypoint ve Point of İnterest dahil kullanılabilir.

   
   

  AKILLI UÇUŞ MODLARI

  Spotlight Pro 'ya ek olarak bir çok uçuş ve kayıt modu kullanılabilir. Obje tanıma sistemi, özellikle akıllı uçuş modları için optimizedir ve çarpma önleme sağlayacaktır. Karmaşık çekimleri kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz için gerekli bütün kolaylığı sunacaktır. Quickspin, TapFly, ActiveTrack karmaşık çekimleri kolay ve takrarlanabilir kılar.

   
   

  TapFlyTıkla ve Uç

   

  2-Eksen yerleşik FPV kamera uçuş görüntüsü ile asıl kamera görüntüsünü ayırır. Bu sayede Tıklayarak uçuş daha verimli gerçekleştirilebilmektedir. FPV görüntüsünde tıklayarak uçuş rotası belirleyin ve Inspire 2 otomatik olarak bu rota üzerinde harekete başlayacaktır, pilot bu sayede asıl kamera gimbal kontrolüne odaklanabilir.

   

  ActiveTrackAktif Takip

   

  ActiveTrack modu Inspire 2 nin bir çok objeyi tanımasıyla daha da tutarlı, insanlar, bisikletler, arabalar, tekneler gibi. Takip profilleri takip edilen objeye dayanarak oluşur ve çok daha verimli sonuçlar ortaya çıkar.

   
   

  AKILLI EVE GERİ DÖN (RTH)

   

  İleri ve aşağı vision sistemi ile Inspire 2 uçuş sırasında uçuş rotasının gerçek zamanlı haritasını oluşturacaktır. Eğer video aktarımı kesilir ve eve geri dön komutu aktive edilirse, gittiği rota üzerinden geri dönüş yapabilecektir. Geri dönüşü sırasında asıl kamerayı kullanarak 200m ilerisindeki objeleri algılayabilmektedir. Bu sayede eve geri dönüşünü planlayabilir. Bunlara ek olarak bağlantı kesintileri artık daha hızlı şekilde yeniden bağlantıya dönüşmektedir.

   
   

  VİDEO AKTARIM SİSTEMİ

   

  DJI Lightbridge teknolojisindeki son gelişmeler ile efektif aktarım mesafesi 7km'ye ulaşmakta. Yeni güncellemelerle aktarım 1080p/720p video ve aynı anda FPV görüntüsü ile pilot ve kamera operatörüne ulaşmakta. Kullanıcılar 2.4GHz ile 5.8GHz arasında tercih yapabilmekte.

   
   

  Master ve Slave kontrolcüler

  Yeni kablosuz HD imaj aktarım teknolojisi Master kumandadan Slave kumandaya 100m mesafeye kadar kayıpsız görüntü aktarımı yapabilir.

  Broadcast modu

  Canlı Yayın doğrudan Inspire 2 den 1080i50 ve 720p60 aktarım sinyali ile aktarılabilir. Havadan live-stream doğrudan TV'ye Inspire 2 kumandanızı uydu kamyonuna bağlamak kadar kolay.

  *Engelsiz, bozunumsuz, FCC uyumlu.
  **5.8GHz aktarım sistemleri bazı ülkelerde yasal sınırlar nedeni ile kullanılamaz.

   
   

  GÜÇLÜ UÇUŞ PERFORMANSI

   

  Yeni uçuş sistemi güç için optimize edilmiştir, yepyeni bir uçuş performansı sunar. Inspire 2 108km maksimum hıza ulaşabilir, 9ms hızla alçalabilir, 6ms hızla yükselebilir. 0'dan 80km hıza 4 saniye içinde hızlanabilir. 40 dereceye ulaşan eğimlerde uçabilir. Uzaktan kumandanın kontrol çubukları daha hassas kontroller için ayarlanmıştır, nazik manevralarınızı kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar. Daha güçlü yapısıyla Inspire 2 daha zorlu koşullarda uçuş yapabilir, örneğim 5000m'lere ulaşan yüksekliklerde (Yüksek irtifa Pervaneler gereklidir, Ayrıca satılır) ve daha soğuk -200C ulaşan ortamlarda uçuş yapabilir (Kendini ısıtan akıllı uçuş bataryaları ile).

   
   
   

  ARTTIRILMIŞ GÜVENİRLİK

   

  IMU ve Barometre gibi anahtar modüllerde çifte redundans (Artık veri düzeltme) ile daha da geliştirilmiş güvenirlik sunar. Akıllı uçuş kontrol sistemi redundans sistemini izleyerek daha doğru ve tutarlı uçuş verisi sağlar.
  Yeni obje algılama sistemi, Inspire 2 'nin objeleri hissetmesini ve kaçınmasını sağlayarak çarpışma riskini minimize eder.
  Dual batarya sistemi, bir bataryanızda sorun oluşsa bile diğer batarya ile uçuşa devam etmenizi sağlar, bu sayede güvenle iniş yapabilirsiniz. Uçuş sistemi serial port redundans üzerinden PWM bağlantısı kullanır, PWM sinyali kesilse bile seri port yardımı ile aktarım devam edecektir.
  Uçuş sistemi binlerce saat test edilerek sistem tutarlılığı sağlanmıştır, anahtar elemanlar olan dula sensör, obje algılama, çift batarya ve sensör redundans kontrolü sayesinde daha da güvenilir toplam uçuş güvenliği sunar.

   
   
   

  OPSİYONEL AKSESUARLAR

   

  Kullanışlı DJI aksesuarları, iş veriminin arttırılmasına yardımcı olur, film yapımcılarına daha kreatif imkanlar yaratır.

  *Aşağıdaki Görselde bulunan ürünler Opsiyoneldir, Ayrıca satılır, ÜRÜN İLE birlikte GELMEZ.

   
   
  Adınız
  E-Posta Adresiniz
  Güvenlik Resmi
  Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
  Güvenlik Resmi
  Yorumunuz
  Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
  Ürün Detayı

  25-27 Dakika uçuş Süresi, Çoklu Kamera Desteği,
  108 km/s 'e ulaşan hız.

   

  İmaj kalitesi, gücü ve zekasıyla profesyonel film yapımcılarının ve ticari işletmelerin ihtiyaçlarına cevaptır.

   

  Uçuş Süresi

  25-27 Dakika

  Kontrol Mesafesi

  4.5km CE (7 km FCC)

  Maksimum HIZ

  30 m/s

  Video Çözünürlüğü

  5.2K / 4K

  Sensör Mesafesi

  30m

  Canlı Aktarım

  1080p

   

  *Kombo Sette Inspire 2  X5S kamera ile birliktedir.

   
   

  HAYALLERİNİZİN ÖTESİNDEKİ GÜÇ

  Inspire 1 ilham vericiydi. Dünyadaki ilk entegre HD görüntü aktarımlı, 360 derece dönüşe sahip gimbali ve 4K kayıt imkanı sunan kameralı prodüksiyon dronu, yenilikçi ve öncü APP kontrolü imkanıyla. X5 ve X5R kameraların katılımıyla pozisyonunu daha da sabitleyerek Inspire film yapımcıları için önemli bir araç olarak bütün dünyada kabul gördü.
  Inspire 2 bütünüyle Inspire 1 de etkileyici olan ne varsa sahiplenerek geliştirir. Yeni imaj işleme sistemi 5.2K ya ulaşan ebatlarda CinemaDNG RAW,Apple ProRes ve bilinen diğer formatlarda kayıt yapabilir. 0 km'den 80km'ye sadece 4 saniyede ulaşabilir. Maksimum 108 km hıza ulaşabilir. Bu ebatta hava araçları arasında görülmemiş hareket yetisine sahip Inspire 2 9ms hızla alçalabilir. Çift batarya sistemi 27 dakikalara ulaşan uçuş süresi sağlar ve kendini ısıtabilen bataryalar düşük ısı ortamlardada rahatlıkla uçuş imkanı sunar.
  Uçuş Otonomisi (FlightAutonomy) özellikle Inspire 2 için yenilenerek ve geliştirilerek, 2 yönlü obje tanıma ve çarpma önleme sistemi ile bütünleşmiştir.
  Akıllı uçuş modları birçok farklı senaryo için gelişmiş otonom destek ve iyileştirme sunar. SpotlightPro ve ActiveTrack teknolojileri gibi görsel takip sistemleri ile daha önce tek başınıza yapma imkanı olmayacak kompleks çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Geliştirilmiş video aktarımı aynı anda iki farklı kameradan görüntü aktararak size birden fazla kullanıcı ile daha yüksek başarım elde etmenizi sağlar.

   
   

  HAVA ARACI

  Yapı:
  Magnezyum aliminyum kompozit kabuk ve dönüşen tasarım, karbon fiber kollar
  Konfigurasyon:
  Vision sensör sistemi, 2-eksen FPV Kamera, desteklenen bir çok kamera
  Uçuş Sistemi:
  108 km/s maksimum hız, motor başına 2kg itiş gücü, 15inc pervaneler, 27 dakikaya ulaşan uçuş süresi (X4S kamera ile)
  Batarya:
  Çift Batarya, kendini ısıtabilme, Batarya redundansı, 98Wh
   

  İMAJ İŞLEME

  İmaj işleme ve Depolama:
  5.2K@4.2Gbps RAW video kayıt, CineCore 2.0, entegre DJI CINESSD.
  Video Formatı:
  CinemaDNG ve Apple ProRes 5.2K video desteği, H.265 ve H.264 video codec desteği, 4K video @ 100Mbps.
  Video aynı anda hem DJI CINESSD hemde Micro-SD karta kaydedilebilir.
  Dosya Sistemi:
  FAT32/exFAT evrensel dosya sistmleri.
   

  UZAKTAN KUMANDA

  Lightbride teknolojisi ile sinyal frekansını 2.4GHz yada 5.8GHz olarak değiştirebilirsiniz.

  7 km (FCC) 4.5km (CE) kontrol mesafesi sunar.

  İki kumanda ve daha fazlası ile kontrol edebilirsiniz, Asıl(Master) ve birden fazla yardımcı(Slave) modu kullanabilirsiniz.

  Üzerinde; Genişleme yuvaları, HDMI yuvası, USB yuvası bulunur.

   
   

  PROFESYONEL İMAJ KALİTESİ

  Inspire 2 entegre yeni CineCore 2.0 imaj işleme sistemi ile videolarınızı 5.2K ebatlarında CinemaDNG1,Apple ProRes2 ve daha fazlasıyla kaydedebilirsiniz. CineCore 2.0 havaaracına entegredir ve gimbal gürüşü ile bağlanılan bütün kameralar ile kullanılabilir.

  Kameralar Opsiyoneldir, AYRICA Satılır.
  (Uyumlu olduğu modeller X4S3 ve X5S 'tir)

  1* 2* : Opsiyonel lisans Gereklidir.
  3* X4S DNG Raw ve Apple ProRes desteklemez.

   
   
   

  VERİMLİ İŞ AKIŞI

   

  INSPIRE 2 kreatif iş akışı tamamiyle optimizedir. Yenilenmiş haliyle artık CinemaDNG, Apple ProRes desteği sunmakta ve ihtiyaç duyacağınız diğer bilinen formatlarla film yapımcılarına post-prodüksiyon imkanı sunar. FAT32 ve exFAT dosya sistemi desteği ile hızlı dosya aktarımı, diğer bir yazılıma ihtiyaç duymadan CINESSD kullanımı sunar.

   
   
   

  HİSSET ve SAKIN
  Çapma Önleme

   

  İleri ve Aşağı vision sistemleri Inspire 2 'nin 30m'ye ulaşan mesafede önüne çıkacak engelleri tespit etmesini sağlayacaktır, korumalı uçuş hızı 54 km/s'e kadar ulaşabilir ve 25 derece açılarda çalışabilir.
  Yukarı bakan kızıl-ötesi sensör 5m yukarıya ulaşan mesafelerde tespitte bulunabilir ve özellikle kapalı alan uçuşlarda koruma seviyesine bir katman daha ekler. Bu sensörler DJI Uçuş Ototnomisi sisteminin temel parçalarıdır. Obje tanımlama sistemi normal uçuşlarda, RTH ve bütün akıllı uçuş modlarında aktif çalışır.

   
   
   

  SPOTLIGHT PRO

   

  Spotlight Pro güçlü takip modu, sadece bir pilot ile bile karmaşık ve kompleks dramatik görüntüleme için kullanılır.
  Gelişmiş görsel takip algoritmaları kullanarak uçuş sırasında bir subjeye kilitlenir. Inspire 2 nin uçuş yönüne aldırmaksızın, daha önceleri bir kamera operatörüne ihtiyaç duyulacak durumlarda, kayıtlar alabilir. Gimbalin dönüş limitine ulaşıldığında uçuşu etkilemeyecek şekilde Inspire 2 dönecektir.
  İki farklı modda kullanılabilir. Hızlı mod ve Kompozisyon modu. Hızlı modda takip edilecek objeyi seçin. Kompozisyon modunda, subjeyi ve takip pozisyonunu seçin. Gimbaliniz kompozisyonu koruyacak şekilde hareket edecektir.
  Spotlight Pro bütün akıllı uçuş modlarında, ActiveTrack, TapFly, Waypoint ve Point of İnterest dahil kullanılabilir.

   
   

  AKILLI UÇUŞ MODLARI

  Spotlight Pro 'ya ek olarak bir çok uçuş ve kayıt modu kullanılabilir. Obje tanıma sistemi, özellikle akıllı uçuş modları için optimizedir ve çarpma önleme sağlayacaktır. Karmaşık çekimleri kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz için gerekli bütün kolaylığı sunacaktır. Quickspin, TapFly, ActiveTrack karmaşık çekimleri kolay ve takrarlanabilir kılar.

   
   

  TapFlyTıkla ve Uç

   

  2-Eksen yerleşik FPV kamera uçuş görüntüsü ile asıl kamera görüntüsünü ayırır. Bu sayede Tıklayarak uçuş daha verimli gerçekleştirilebilmektedir. FPV görüntüsünde tıklayarak uçuş rotası belirleyin ve Inspire 2 otomatik olarak bu rota üzerinde harekete başlayacaktır, pilot bu sayede asıl kamera gimbal kontrolüne odaklanabilir.

   

  ActiveTrackAktif Takip

   

  ActiveTrack modu Inspire 2 nin bir çok objeyi tanımasıyla daha da tutarlı, insanlar, bisikletler, arabalar, tekneler gibi. Takip profilleri takip edilen objeye dayanarak oluşur ve çok daha verimli sonuçlar ortaya çıkar.

   
   

  AKILLI EVE GERİ DÖN (RTH)

   

  İleri ve aşağı vision sistemi ile Inspire 2 uçuş sırasında uçuş rotasının gerçek zamanlı haritasını oluşturacaktır. Eğer video aktarımı kesilir ve eve geri dön komutu aktive edilirse, gittiği rota üzerinden geri dönüş yapabilecektir. Geri dönüşü sırasında asıl kamerayı kullanarak 200m ilerisindeki objeleri algılayabilmektedir. Bu sayede eve geri dönüşünü planlayabilir. Bunlara ek olarak bağlantı kesintileri artık daha hızlı şekilde yeniden bağlantıya dönüşmektedir.

   
   

  VİDEO AKTARIM SİSTEMİ

   

  DJI Lightbridge teknolojisindeki son gelişmeler ile efektif aktarım mesafesi 7km'ye ulaşmakta. Yeni güncellemelerle aktarım 1080p/720p video ve aynı anda FPV görüntüsü ile pilot ve kamera operatörüne ulaşmakta. Kullanıcılar 2.4GHz ile 5.8GHz arasında tercih yapabilmekte.

   
   

  Master ve Slave kontrolcüler

  Yeni kablosuz HD imaj aktarım teknolojisi Master kumandadan Slave kumandaya 100m mesafeye kadar kayıpsız görüntü aktarımı yapabilir.

  Broadcast modu

  Canlı Yayın doğrudan Inspire 2 den 1080i50 ve 720p60 aktarım sinyali ile aktarılabilir. Havadan live-stream doğrudan TV'ye Inspire 2 kumandanızı uydu kamyonuna bağlamak kadar kolay.

  *Engelsiz, bozunumsuz, FCC uyumlu.
  **5.8GHz aktarım sistemleri bazı ülkelerde yasal sınırlar nedeni ile kullanılamaz.

   
   

  GÜÇLÜ UÇUŞ PERFORMANSI

   

  Yeni uçuş sistemi güç için optimize edilmiştir, yepyeni bir uçuş performansı sunar. Inspire 2 108km maksimum hıza ulaşabilir, 9ms hızla alçalabilir, 6ms hızla yükselebilir. 0'dan 80km hıza 4 saniye içinde hızlanabilir. 40 dereceye ulaşan eğimlerde uçabilir. Uzaktan kumandanın kontrol çubukları daha hassas kontroller için ayarlanmıştır, nazik manevralarınızı kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar. Daha güçlü yapısıyla Inspire 2 daha zorlu koşullarda uçuş yapabilir, örneğim 5000m'lere ulaşan yüksekliklerde (Yüksek irtifa Pervaneler gereklidir, Ayrıca satılır) ve daha soğuk -200C ulaşan ortamlarda uçuş yapabilir (Kendini ısıtan akıllı uçuş bataryaları ile).

   
   
   

  ARTTIRILMIŞ GÜVENİRLİK

   

  IMU ve Barometre gibi anahtar modüllerde çifte redundans (Artık veri düzeltme) ile daha da geliştirilmiş güvenirlik sunar. Akıllı uçuş kontrol sistemi redundans sistemini izleyerek daha doğru ve tutarlı uçuş verisi sağlar.
  Yeni obje algılama sistemi, Inspire 2 'nin objeleri hissetmesini ve kaçınmasını sağlayarak çarpışma riskini minimize eder.
  Dual batarya sistemi, bir bataryanızda sorun oluşsa bile diğer batarya ile uçuşa devam etmenizi sağlar, bu sayede güvenle iniş yapabilirsiniz. Uçuş sistemi serial port redundans üzerinden PWM bağlantısı kullanır, PWM sinyali kesilse bile seri port yardımı ile aktarım devam edecektir.
  Uçuş sistemi binlerce saat test edilerek sistem tutarlılığı sağlanmıştır, anahtar elemanlar olan dula sensör, obje algılama, çift batarya ve sensör redundans kontrolü sayesinde daha da güvenilir toplam uçuş güvenliği sunar.

   
   
   

  OPSİYONEL AKSESUARLAR

   

  Kullanışlı DJI aksesuarları, iş veriminin arttırılmasına yardımcı olur, film yapımcılarına daha kreatif imkanlar yaratır.

  *Aşağıdaki Görselde bulunan ürünler Opsiyoneldir, Ayrıca satılır, ÜRÜN İLE birlikte GELMEZ.

   
   
  Garanti Bankası Bonus Kart 501 TL Üzeri işlemlerde +2 Ek Taksit
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  13337 TL 26674 TL
  8891.33 TL 26674 TL
  6668.5 TL 26674 TL
  5499.79 TL 27499 TL
  4630.9 TL 27785 TL
  4011.13 TL 28078 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  Garanti Bankası Bonus Kart 250-500 TL arası işlemlerde +4 Ek Taksit
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  13337 TL 26674 TL
  8891.33 TL 26674 TL
  6668.5 TL 26674 TL
  5334.8 TL 26674 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  Yapı Kredi bankası - WorldCard
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  13337 TL 26674 TL
  8891.33 TL 26674 TL
  6668.5 TL 26674 TL
  5499.79 TL 27499 TL
  4630.9 TL 27785 TL
  4011.13 TL 28078 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  İş Bankası - Maximum Kart (OOS)
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  13337 TL 26674 TL
  8891.33 TL 26674 TL
  6668.5 TL 26674 TL
  5499.79 TL 27499 TL
  4630.9 TL 27785 TL
  4011.13 TL 28078 TL
  3547.07 TL 28377 TL
  3186.86 TL 28682 TL
  2899.35 TL 28993 TL
  Akbank - Axess (OOS)
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  -- -- -- --
  8891.33 TL 26674 TL
  6668.5 TL 26674 TL
  -- -- -- --
  4445.67 TL 26674 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  3055.44 TL 27499 TL
  -- -- -- --
  Halkbank
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  13337 TL 26674 TL
  8891.33 TL 26674 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  Finans Bank - CardFinans Ticari Kartlar
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  13337 TL 26674 TL
  8891.33 TL 26674 TL
  6668.5 TL 26674 TL
  5499.79 TL 27499 TL
  4630.9 TL 27785 TL
  4011.13 TL 28078 TL
  3547.07 TL 28377 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  Finans Bank - CardFinans Bireysel Kartlar
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  13337 TL 26674 TL
  8891.33 TL 26674 TL
  6668.5 TL 26674 TL
  5499.79 TL 27499 TL
  4630.9 TL 27785 TL
  4011.13 TL 28078 TL
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  BKM Express
  TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
  2 3 4 5 6 7 8 9 10
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  -- -- -- --
  Adınız
  E-Posta Adresiniz
  Güvenlik Resmi
  Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
  Güvenlik Resmi
  Yorumunuz
  Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
  Inspire  2  -  X5S  Kombo
  Ürün Bilgisi
  Inspire 2 - X5S Kombo
  Adınız *
  Güvenlik Resmi
  Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
  Güvenlik Resmi
  Varsa Kısa notunuz
  Cep Telefonunuz *
  Sabit Telefonunuz
  E-Posta