GoPro GoPro
   
 
 
 
 
     
0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
GoPro
   
 
 
 
 
     
0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

servis

 
GoPro Servis

Oyuncakhobi A.Ş. GoPro Yetkili satıcısıdır (GOPRO Authorized Retailer). Garanti hizmetini distribütör firma sağlamaktadır. Oyuncakhobi faturalı ürünlerinizi bizlere göndererek garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yurtdışı ürünler yada diğer firmalardan alınmış ürünler için servis hizmeti bulunmamaktadır.

 
GOPRO GARANTİ HİZMETİ
Teknik Servis
 
Oyuncakhobi Sizler için burada!

GARANTİ KAPSAMINDA İŞLEM İÇİN:

Yurtdışı ürünlere Garanti hizmeti verilememektedir.
Garanti hizmetinden faydalanabilmek için, ürünü satın aldığınız yer ile iletişime geçin.
Kargo ücretleri tüketici tarafından karşılanacaktır.Ücreti ödenmeyen kargolar teslim alınamamaktadır.

1. Ürün fatura örneği ya da aslı. Okunabilir olmalı.
2. Sorunun net anlatıldığı arıza formu.
3. Kullanıcı iletişim bilgileri; mail, adres, telefon.
4. Korunaklı bir kargo ambalajı.
5. GoPro ile ilgili arızalarda kamera ile birlikte su geçirmez kılıf, batarya ve Mikro SD kart kamera içinde gönderilmelidir.

Not: Garanti kapsamında değişimine karar verilen GoPro ürünlerinin değişim işlemi GoPro teknik servisi tarafından yapılmaktadır.

 

TEKNİK SERVİS FORMU
Basitçe teknik servis formumuzu doldurarak ürünü bizlere kargolayabilirsiniz. Ürününüzün Faturası, GoPro Kameranız için; Batarya, koruyucu kap (Su geçirmez kap), mikro SD kart beraberinde göndermeniz gerekmektedir.
 

SERVİS FORMU

 
 
DJI Servis

Bizler DJI servis ve tamir konusunda Türkiyenin önde gelen firmalarından biriyiz. Mühendislerimiz ve Teknik ekibimiz baştan sona bütün DJI serisinin hasar ve arıza tespiti ile tamiri için eğitimli ve deneyimlidir. DJI genel merkezi ile iletişimde olan Mühendislerimiz sizlere %100 güvenli servis hizmeti ve yüksek el işçiliği sunacaktır. Ürününüz ister phantom, Inspire yada S1000 olsun tamir için gerekli servis yeterliliğini Oyuncakhobi A.Ş. taşımaktadır.

 
MULTİKOPTER SERVİSİ
Teknik Servis
 
Oyuncakhobi Sizler için burada!

Drone yada multikopterinizle kaza mı yaptınız? En son yazılımı yüklemekte sorun mu yaşıyorsunuz? İhtiyaçlarınız doğrultusunda kurulum mu gerekli? Oyuncakhobi A.Ş.'nin yetenekli mühendisleri ve teknik ekibi uzun yıllara ulaşan DJI tecrübesi ve eğitimiyle hava aracınızı kısa sürede uçar hale getirecektir. Tamir edilen bütün ürünler uçuş testinden geçirilerek teslimedilmeye uygun olup olmadıkları kontrol edilir.

 

TEKNİK SERVİS FORMU
Basitçe teknik servis formumuzu doldurarak ürünü bizlere kargolayabilirsiniz. Kargonuz ulaştıktan sonra 3 gün içinde aranarak havaaracınızla ilgili bilgilendirileceksiniz, tamir süreci ve masrafı tarafınıza bildirilecektir, tamir edip ettirmemek sizin kararınız olacaktır. Tamirat tercih etmediğinizde arıza tespit hizmet ücretini ve kargo ücretini ödediğinizde, ürününüzün sizlere geri gönderimi sağlanacaktır.

SERVİS FORMU

Tecrübeli Kadro
Teknik Servis

Oyuncakhobi'de Multikopter uzmanlarımız uzun yıllardır drone alanında hizmet veren, quadcopterlerden haxecopterlere, gimbal sistemlerinden kamera sistemlerine, deneyimleyerek ve tecrübeyle çözüm üreten eğitimli teknik servis elemanlarıdır. İster Phantomunuzun tamiri isterseniz özel yapım S100 sistem kurulumu, görüntü aktarımı yada gimbal problemleri olsun, isterseniz yazılım problemleriniz, en kısa sürede çözüme kavuşturularak multikopteriniz uçuşa başlayacaktır. Binlerce drone ve multikopter servisi sonrası ihtiyacınız olan tecrübeye sahibiz.

 
Teknik Servis
 
NASIL ÇALIŞIYORUZ
Teknik Servis

Bu servis cihazınızın tümünü inceleyerek havaaracınızın sorunlarını, tamir ihtiyacını ve değişim gereken parçaları belirleyecektir. Tespit tamamlandığında teknik ekibimiz sizinle irtibat kurarak tahmini tamir bedelini sizlere bildirecektir. Eğer işlemi onaylarsanız, teknik servisimiz ürünle ilgili gereklilikleri tamamlayacak ve test uçuşu yapacaktır.

 
Teknik Servis
ÜRÜN GÖNDERİMİ

Teknik Servis Formumuzu çıktı alıp doldurarak ürünle beraber kargolayın yada mağazalarımıza teslim edin.

Teknik Servis
TESPİT

Teknik Servis Ekibimiz ürün bizlere ulaştıktan sonra sizlere 3 gün içerisinde dönüş yaparak hasar tespit bildirimi yapacaktır. Tamirat tercih etmediğinizde arıza tespit hizmet ücretini ve kargo ücretini ödediğinizde, ürününüzün sizlere geri gönderimi sağlanacaktır.

Teknik Servis
SERVİS HİZMETİ

Teknik Servis Ekibimiz tamiratı tamamlayacaktır. Ortalama servis süremiz 10-15gündür. Ürün sizlere gönderilmeden test uçuşu yapılarak kontrol edilecektir.

 
 
SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ ÜRÜNLER
Teknik Servis

İhtiyacınız doğrultusunda uzman kadromuzla görüşebilirsiniz.

 
Teknik Servis
 
 
İLETİŞİM
Teknik Servis

Servis bakım yada tamir hizmeti için Teknik destek servisimizle görüşebilirsiniz.

 

0 850 500 55 15